339246_2301654708382_1945284263_o
slide-1

ПОДЕМ за МАКЕДОНИЈАslide-2

ПРИДРУЖИ СЕ НА МЛАДИТЕimage-0-02-05-a567d0c971ca6371c539e0583ba50e77085723a653870a7f642648fe400e103a-v

Почетна


Последни активности

 
polemika
arg 1
akcent 1
zname_1400-x700_v8

ПОДЕМ со поддршка на „Манифестот“: Ваков долгорочен документ претставува зачувување на унитарниот карактер на државата

ПОДЕМ го поддржува „Манифестот за единствена Република Македонија“, документ осмислен за излез од политичката криза во која се наоѓа земјата.
Прочитај повеќе
1513220_230873773760844_657193901_n

ПОДЕМ со отворен повик до претседателот Иванов и МАНУ

Прес конференција на Драган Димески, генерален секретар на ПОДЕМ     https://www.youtube.com/watch?v=_8EHC_5h4JE&feature=youtu.be
Прочитај повеќе
akcent 2

ПОДЕМ: Со одлуката за “Пуч” СЈО се делегитимираше

[tmm_video cover_image="http://podem.org.mk/wp-content/uploads/2017/08/kanal-5-puch.jpg" cover_image_on_mobiles="1" width="" height="" sc_id="sc1484387041047"]https://www.youtube.com/watch?v=5SHdfOSgFgk[/tmm_video]
Прочитај повеќе
srekjni praznici
pobeda zname
15109337_1623833877910284_6195897414386637765_n

ИЗБОРИ 2016 година

Почитувани, Фотографиите од сите настани кои се однесуваат на предвремените парламентарни избори 2016 година, можете да ги следите во делот ФОТОГАЛЕРИИ http://podem.org.mk/photo-gallery/.
Прочитај повеќе

Митинг, Прилеп, Коалиција “За подобра Македонија”, 09.12.2016 година

[fbalbum url=https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1631760333784305.1073741867.1560224167604589&type=3]
Прочитај повеќе

Close